تهران، خیابان امیرکبیر، ناظم الاطباء جنوبی ، بلوک 9 شرقی ، پلاک 38 تلفن:70 79 91 33 021

انواع بست ، بست شیلنگ ، بست لوله

بست شیلنگ

امروزه انواع بست به خصوص بست شیلنگ، بست لوله و … نقش به سزایی در پیش برد اهداف صنایع مختلف دارد. نقش موثر استفاده از انواع بست در صنعت برق ، سیستم های هیدرولیک صنعتی و سیستم های هیدرولیک متحرک پررنگ تر است.حتی گاهی در خصوص مواد نسوز هم از بست استفاده میشود.

بست شیلنگ و بست لوله

در سیستم های هیدرولیک ، بستها خصوصا بست شیلنگ یا بست لوله وظیفه مهمی ممکن است برعهده داشته باشند. مثلاً می توان به جذب شوک ، تعدیل لرزش ، کاهش سر و صدا و … به عنوان وظائف اصلی آنها اشاره نمود.
در سیستم های لوله کشی هیدرولیک نیز از انواع بست خصوصاً بست لوله با توجه به نوع کارآیی استفاده می گردد.ناگفته نماند که بست های فشارقوی کارایی فراوانی در شیلنگ های هیدرولیک فشارقوی روغن و سوخت دارند.

انواع بست ، بست شیلنگ

مهندسان مکانیک  با ابزارهایی مانند طراحی کامپیوتری، مدیریت چرخه عمر محصول برای طراحی و تجزیه و تحلیل کارخانه های تولید، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، استفاده می کنند..

ما همواره در راستای رضایت حداکثری مشتریان محترم از خدمات و کالاهای ارائه شده خودمان کوشا هستیم .تهیه و توزیع انواع بست شیلنگ و لوله در گروه صنعتی نمونه در اسرع وقت و با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت صورت می پذیرد. ve

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*