تهران، خیابان امیرکبیر، ناظم الاطباء جنوبی ، بلوک 9 شرقی ، پلاک 38 تلفن:70 79 91 33 021

انواع شیلنگ ، سرشیلنگی

انواع شیلنگ

همانطورکه میدانیم تولید انواع شیلنگ و سرشیلنگی با توجه به نیاز جامعه هدف خصوصا سیستم هایی که از فناوری های هیدرولیک استفاده می کنند صورت می گیرد. در دنیای امروز که پیشرفتهای تکنولوژیکی صنعت هیدولیک را نیز متحول نموده است کاربردهای انواع شیلنگ و سرشیلنگی و همینطور کوپلینگ با افزایش شدیدی رو به رو شده است.

به طورکلی میتوان شیلنگها را به دو دسته ی کلی هیدرولیک و پنوماتیک تقسیم نمود .هریک از این دودسته نیز خود دارای تقسیمات اختصاصی دیگری هستند.مثلاً شیلنگهای هیدرولیک خود به سه دسته ای اصلی دیگر تقسیم می شوند. شیلنگهای هیدرولیک نخ بافت ، شیلنگهای هیدرولیک سیم بافت و شیلنگهای هیدرولیک سیم پیچ.

درواقع در دنیای امروز انواع شیلنگها درصنایع گوناگون کاربردهای فراوانی دارند . این دسته از محصولات توانسته اند نیاز های مختلف بشر را جهت انتقال فراورده های شیمیایی برطرف سازند.

انواع شیلنگ

سرشیلنگی

سرشیلنگی به قطعه ای گفته می شود که با اتصال به شیلنگ می تواند کار انتقال را کیفیت بالاتری ببخشد.این نوع از اتصالات هیدرولیک غالباً از جنس کروم یا برنج ساخته میشود و بهترین تراش آن تراش الماس است.ناگفته نماند که نوع برنجی آن کاربرد بیشتری دارد.

 

اگر سرشیلنگی ازجنس برنج ساخته شده باشد طول عمر و ماندگاری بالایی دارد و ضد زنگ است. البته که سرشیلنگی برنجی برای استفاده در سیستم های هیدرولیک بسیار مناسب است.

انتخاب گروه صنعتی نمونه چه محسّناتی دارد؟

تعهّد و تخصص بالا

صرف داشتن تخصص بدون تعهّد، موفقیّت پایداربه دست نمی دهد.

دقّت و توجه کم نظیر

در صنایع امروزی دقّت بالا بسیار ضروری و راهگشاست.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*