تهران، خیابان امیرکبیر، ناظم الاطباء جنوبی ، بلوک 9 شرقی ، پلاک 38 تلفن:70 79 91 33 021

شیلنگ سازی سفارشی ، مونتاژشیلنگ

امروزه شیلنگ سازی یا مونتاژ شیلنگ بسیار تخصصی شده و کارایی فراوان دارد.درخصوص ساخت شیلنگ و مونتاژ آن گروه صنعتی نمونه بسیار فعال و دقیق است . این گروه  با بهره مندی  از کادر متخصص و با تجربه و  همچنین ماشین آلات و تجهیزات مدرن و به روز مربوط به پرس و مونتاژ انواع شیلنگ در خدمت جامعه صنعتی کشور می باشد.

این گروه قادر است فرایند تولید شیلنگ را به طور کامل به انجام رساند .گروه نمونه درتمام زمینه های مونتاژ انواع شیلنگ ، لوله و اتصالات هیدرولیک ، پنوماتیک، ترموپلاستیک و همچنین در زمینه انتقال مایعات ، سیالات و … پاسخگوی مشتریان خود باشد.

پرس شیلنگ

درهمین راستا انواع خدمات سفارشی، پرس شیلنگ های صنعتی تا اندازه ی ۲۵ اینچ ، هیدرولیک تا سایز ۳ اینچ ، ترموپلاستی تا اندازه ی ۲ اینچ ، شیلنگ های خرطومی فلزی تا اندازه ۲۰ اینچ در این مجموعه ارایه می گردد. ضمناً واحد اجرایی گروه صنعتی نمونه توانایی و تجربه ی مونتاژ شیلنگ های صنعتی و لاستیک و کامپوزیت تا قطر داخلی ۱۰۰ میلی متر ، مونتاژ و جوشکاری شیلنگ های فولادی ضدزنگ انعطاف پذیر را داراست و در این زمینه سالها موفق عمل نموده است.

قیمت شیلنگ

این گروه تلاش می نماید بهترین کیفیت خدمات را در اسرع وقت ارایه نماید .ارایه ی قیمتهای ساخت شیلنگ و پرس شیلنگ نیز بسیار مناسب و زبانزد اهل فن می باشد.

ما معتقد به بازی برنده برنده در کلیّه ی زمینه های همکاری متقابل صنعتی و تجارتی هستیم . مجدانه تلاش می کنیم رضایت هرچه بیشتر مشتریانمان را جلب کنیم.