تهران، خیابان امیرکبیر، ناظم الاطباء جنوبی ، بلوک 9 شرقی ، پلاک 38 تلفن:70 79 91 33 021

اتصالات

اتصالات هیدرولیک

اتصالات هیدرولیک نقش به سزایی در صنایع مختلف خصوصاً صنعت هیدرولیک برعهده دارند.امروزهاتّصالات  هیدرولیک توانسته اند بهره وری از سیالات تحت فشار را آسان سازند. برهمین اساس این نوع اتصالات از پرکاربردترین نوع اتصالات به شمار می روند.

می توان گفت اتصالات هیدرولیک  از آغازپیدایش  به رشد، رونق، امنیت و کیفیت زندگی انسان کمک نموده  است. همیشه این  تکنولوژی جدید است که در توسعه  را به فن آوری های پیشرفته باز می کند، چه توسعه ی صنایع  شیمیایی،  هسته ای، هواپیما، کشاورزی، مکانیک، پزشکی زیست پزشکی و یا مهندسی برق.

ویژگی سیستم های هیدرولیک نسبت به روش های انتقال انرژی دیگر، قابلیت افزایش نیرو حین انتقال و گاهاً تغییر سریع جهت حرکت است .

همیشه خطراتی نظیر نشت احتمالی مایعات در فشارهای بالا سیستم های هیدرولیک را مورد تهدید قرار می دهد.بر همین اساس اتصالات هیدرولیک و شیلنگهای هیدرولیک نقش بسیار پررنگی را در این سیستم ها بر عهده دارند.

غالباً مکانیسم ایمنی مورد نیاز سیستم های هیدرولیک بر مبنای اتصالات هیدرولیک استوار می باشد.هرچقدر کیفیت دقت در محاسبات، طراحی ، ساخت و ظرافت تولید این اتصالات بالاتر باشد می توان به خروجی ایده آل تری امیدوار بود.

واحد تولید در مراحل اولیه یک پروژه ، خدمات تحقیق و توسعه  را به بخش های مهندسی و زیست فناوری ارائه می دهد.اهمیت اتصالات هیدرولیک در سیستم به قدری بالاست که حتماً باید مورد آزمایش و تست دقیق قرار بگیرند.

اتصالات هیدرولیک و پژوهشها

این امر مستلزم ترویج مدیریت مناسب در مجموعه  و احترام به محیط زیست است و به طور فزاینده ای برای سلامتی و عملکرد بهتر سیستم دارای اهمیت است.

  • تکنیک های تولید (به عنوان مثال، مدیریت بخش ها، ورودی های توصیه شده )
  • بهبود بهره وری تولید و یا مونتاژ از لحاظ کمیت و کیفیت.
  • به حداقل رساندن اثرات منفی و احیاناً پرتی.

دقت در رعایت تمام موارد پراهمیت در کنترل بخشهای مختلف می تواند به کیفیت کار بسیار کمک کند و نتیجه ی مطلوبی بدست دهد.